Доставка та повернення

Доставка

Ми починаємо відшив відразу після оформлення замовлення. Займає 1-4 робочих днів.
Відправка замовлення здійснюється в день готовності продукції.
Чому так?
Ми підтримуємо цінності розумного споживання та збереження навколишнього середовища та маємо мінімальний склад. Це допомагає уникнути перевиробництва, виготовлення продукції, котра може залишитись невикористаною та зберігає природні ресурси.

 

Сертифікати

Відправка сертифікатів здійснюється щодня в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлено після 16:00 або у вихідні, відправка здійсниться на наступний робочий день.

Доставка по Україні

Відбувається Новою поштою у відділення, поштомат або адресною доставкою "до дверей". Термін доставки складає 1-2 дні, а сплата логістики виконується замовником за тарифами перевізника.

Оплата

Оплата проводиться через сервіс Fondy картками Visa, Mastercard та іншими.

Правила обміну та повернення

Одяг (спідниці, майки, шорти, топи та лонгсліви) можна обміняти або повернути протягом 14 днів з моменту оформлення замовлення, при умові збереження товарного вигляду.
  Обміну та поверненню категорично не підлягають:
  Усі найменування трусів, купальників та боді – це заборонено законодавством України.
  Одяг з ознаками носіння (запах, плями, пошкодження, інше), змінення або прання, та товари з порушенням оригінального пакування (без ярликів, захисних наліпок та іншого).
  Подарункові сертифікати поверненню не підлягають. Якщо сума вибраних товарів менша за номінал картки, різниця не виплачується, але залишається на балансі клієнта.
  Остаточне рішення про обмін або повернення приймається консультантом після отримання товару та оцінки на товарний вигляд. У разі не відповідності, він буде надісланий покупцю на зворотню адресу.
  Витрати на відправлення товару лягають на покупця.
  Зверніть увагу: відповідальність за товар, що повертається, лежить на покупцеві доти, поки товар не надійде на наш склад. Упакуйте товар надійно, щоб уникнути можливих пошкоджень у дорозі. У разі недотримання цих правил ми не зможемо прийняти ваш товар на обмін або повернення.

   

  Процедура повернення

  - Надішліть документи (скан-копія паспорта та заяви, заповненої від руки) на електронну адресу: info@soproject.co. Вкажіть тему листа: Заява на повернення коштів за замовленням № (вашого замовлення).
  - Відправте товар в оригінальному пакуванні на адресу: ТОВ "СОПРОДЖЕКТ" (45044027), Калинівка (Вінницька обл.), відділення №1, представник: Гнусинська Ольга, тел. +38 (098) 435-56-93
  Зарахування коштів займає до 14 днів.