LONDI – бренд особливої білизни з натуральних матеріалів, що доводить геніальність кожного тіла.

Ми підкреслюємо зв’язок між людиною та тілом, демонструючи її величність у будь-якому прояві, та створюємо особливі речі із сертифікованих натуральних тканин на екологічно-чистому виробництві.

ГЕНІАЛЬНІСТЬ ТІЛА 01

Чи замислювалися ви коли-небудь про схожість між людською «недосконалістю» та патернами природи? Веснянки нагадують зірки, кінчики пальців – ніжні пелюстки квітів, а розтяжки – морські хвилі. Ми впевнені, що людське тіло — це шедевр, свідчення про геніальність всередині. Наша місія — створити поетичну данину особливості кожного тіла, оспівуючи його неповторну красу.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ 02

Наша стратегія проста – ми створюємо речі для всіх, не обмежуючись традиційними поняттями. Ми усвідомлюємо різноманітні потреби, і докладаємо чимало зусиль, щоб наші речі підходили всім типам фігури. Не просто розширюючи розмірну сітку від XS до 3XL, а адаптуючи наші речі відповідно до потреб та форм більших розмірів — додаючи резинку або інше. Таким чином ми прагнемо сприяти сприйняттю різноманітності краси.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ 03

Ми прагнемо створювати красиві речі з найменшим впливом на нашу планету. Ми навмисно уникаємо утримання великих складів. Близько 70% наших виробів виготовляються виключно після отримання замовлення, адже це допомагає мінімізувати надмірне споживання. Крім цього, для виготовлення наших виробів ми використовуємо виключно натуральні тканини, які є сертифікованими за стандартами ISO та SERF. Додатково, ми переробляємо старі матеріали, використовуючи upcycling технологію.