Press-release

LONDI презентує нову колекцію FW23/24 "Переродження"

By LONDI press service 13/12/2023
LONDI презентує нову колекцію FW23/24 "Переродження" - LONDI UA
LONDI презентує нову колекцію FW23/24 "Переродження" - LONDI UA

Український бренд комфортної білизни та одягу LONDI, раніше відомий як Vidchutia, розширює свій асортимент та презентує дебютну колекцію Reborn для сезону осінь-зима 2023-24.

Осінньо-зимова колекція LONDI — це історія про переродження. З моменту заснування LONDI (раніше Vidchutia) пройшов повну трансформацію у повноцінний бренд — з власним виробництвом, впізнаваністю та командою. Новим ребрендингом бренд перегортає сторінку історії Vidchutia, та починає нову історію під назвою LONDI. 

Майже рік LONDI стрімко розвивався та неабияк виріс. Ми змінюємось та робимо це з новим подихом — повним ребрендигом. Сміливим, різноманітним, яскравим. Ми змінюємо назву із ніжного локального Відчуття (Vidchutia) на міжнародне гучне LONDI. Ми готові масштабуватись, долати нові виклики, підкорювати нові горизонти та ринки.

Yulkka
Засновниця та СЕО бренду

Фото: Денис Маноха

До нової колекції увійшли оновлені комплекти білизни, драповані лонгсліви, шовкові спідниці та апсайкл шорти. Окремим акцентом у колекції стали срібна сумка-пояс з кишенями та міні-спідниця з вишивкою . Колекція Reborn вже доступна для замовлення на сайті londi.com.ua.

4.5 / 5 (2 голосів)
415